EnglishRussianGermanSlovak
 
 
Od lutego 2009 roku CHEKO oferuje opakowania oksy-biodegradowalne Drukuj Poleć znajomemu
Cheko_aranzacje1.jpg

Zakłady Wytwórcze CHEKO są pierwszym na świecie producentem opakowań oksy-biodegradowalnych typu wiaderka i kubełki. Jako w 100 % przyjazne środowisku, opakowania oksy-biodegradowalne dają wyjątkową przewagę rynkową i wizerunkową dla_producentów dóbr z branży spożywczej i technicznej.
Proces oksy-biodegradacji zapewnia dodanie do standardowego polipropylenu modyfikatora d2w®. Zmiana receptury gwarantuje rozkład oksy-opakowania na: wodę, dwutlenek węgla, biomasę oraz pierwiastki śladowe, nawet w przeciągu kilku lat, w_przeciwieństwie do kilkuset lat dla tradycyjnego polipropylenu. Technologia oksy-biodegradacji pozwala na programowanie czasu rozkładu wg potrzeb klienta.
Zakłady Wytwórcze CHEKO zostały akredytowane jako użytkownik technologii oksy-biodegradacji przez brytyjską firmę Symphony Environmental, twórcę modyfikatora d2w®.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie opakowań oksy-biodegradowalnych, które mogą być produkowane w pełnej gamie oferowanych przez nas typów i w palecie kolorystycznej, jako prostokątne lub okrągłe, w pojemnościach od 0,6 do 20 litrów.