EnglishRussianGermanSlovak
 
 
Nadruki i etykiety Drukuj Poleć znajomemu
cheko_Nowe_7.jpgKonsument kupuje oczami. Zadruki, które dają fotograficzne odwzorowanie produktu, utwierdzają konsumenta w jego opinii, że_produkt jest najwyższej jakości, a_on sam dokonuje właściwego wyboru. Dysponujemy maszynami do umieszczania zadruku metodami: In-Mould-Labeling (IML), suchego offsetu i Hot-Digital-Transfer (HDT) oraz etykieciarką do naklejania etykiet papierowych i z tworzyw sztucznych.

IML
Metoda IML daje fotograficzne odwzorowanie zaprojektowanej etykiety. Wzorową jakość pełni kolorów i przejść tonalnych gwarantuje zdobienie opakowania jeszcze na etapie jego produkcji. Wcześniej wydrukowana polipropylenowa etykieta jest tu wklejana w ścianki pojemnika. Zadruk IML jest nie tylko niezwykle wierny ale także bardzo trwały. Idealny dla większych partii opakowań.

Offset

Posiadane przez nas maszyny DESCO (Decorating Equipment System Corp.) i Kase Equipment, drukując w 6 kolorach, gwarantują precyzyjne oddanie mniej skomplikowanych wzorów etykiet. Klasyczny suchy druk offsetowy to idealne rozwiązanie dla większych ilości pojemników oraz gdy planowana jest powtarzalność zamówień.

HDT
Cyfrowy zadruk HDT to najlepszy wybór dla małych serii pojemników, liczonych w kilkuset sztukach. Metoda HDT daje etykiety wykonane 4 kolorami wg palety CMYK.

GALERIA