EnglishRussianGermanSlovak
 
 
Pojemniki okrągłe Drukuj Poleć znajomemu
cheko_Nowe_2.jpg

KARTY TECHNICZNE  TUTAJOpakowania okrągłe to najpopularniejszy typ pojemników, doceniany przez producentów płynnych i stałych produktów, z branży spożywczej, chemicznej i budowlanej.

Oferta
Oferujemy 20 typów opakowań, o pojemnościach od 0,6 do 20 litrów, wytwarzanych metodą wtrysku. Wszystkie opakowania produkowane są z pokrywą oraz z plastikową lub_metalową stabilną rączką, która gwarantuje wygodę podnoszenia i przenoszenia ciężkich produktów.  Realizujemy   opakowania transparentne oraz kolorowe (wg palet RAL i_Pantone), z czystego polipropylenu oraz  z domieszką regranulatu pochodzącego z_recyklingu. W obu przypadkach możliwa jest oksy-biodegradowalna receptura, z_dodatkiem d2w®.Właściwości tworzyw zapewniają wysoką wytrzymałość mechaniczną i dają możliwość napełniania na ciepło, zimno, oraz poddawania zamrażaniu. Dbając o_maksymalne wyróżnienie produktów na sklepowej półce, oferujemy etykietowanie pokryw oraz wykonanie zadruków na opakowaniu metodami IML lub suchego offsetu.

Pojemniki do zadań specjalnych
Ciężkie ładunki
Specjalnie na potrzeby produktów bardzo ciężkich oferujemy wybrane opakowania 12 i_20 litrowe z dodatkowymi uchwytami ułatwiającymi podnoszenie i przenoszenie pełnych opakowań, oraz w opcji z metalową rączką.

Długi transport
Kołnierze ochronne, w jakie wyposażone są wybrane opakowania o pojemnościach: 5, 10, 11 i 20 litrów, dodatkowo zabezpieczają produkty naszych klientów podczas transportu.

Platynka

Wybrane pojemniki o pojemościach 10, 11 i 12 litrów umożliwiają wykonanie zgrzewu folii ochronnej na linii pakującej u naszych klientów.

Pojemniki skrojone na miarę
Przy większych zamówieniach dopasowujemy parametry techniczne naszych pojemników, takie jak: twardość, elastyczność, łatwość zamykania pokrywy, do wymogów klienta.