EnglishRussianGermanSlovak
 
 
Pojemniki prostokątne Drukuj Poleć znajomemu
cheko_Nowe_1.jpg

KARTY TECHNICZNE TUTAJProstokątne opakowania wyróżniają się na tle „okrągłej” konkurencji. Posiadają wiele przewag.

Większa i czytelniejsza etykieta
Etykieta na pojemniku prostokątnym zadrukowywana jest na większej powierzchni niż na pojemniku okrągłym o tej samej objętości. Jest także łatwiej widoczna i bardziej czytelna na płaskiej powierzchni pudełka. W ten sposób produkt jest szybciej rozpoznawany czy_odnajdowany przez konsumenta, nawet gdy nie stoi na półce na wysokości wzroku lub gdy zmieniono mu miejsce ustawienia.
Opakowanie prostokątne oferuje ponadto unikatową szansę zadruku reklamowego zarówno na węższym jak i szerszym boku, dając możliwość zwielokrotnienia ekspozycji marki na półce.

Efektywniejsza paletyzacja i magazynowanie
Cztery rogi pojemnika sprawiają, że opakowań można ustawić więcej na palecie i_w_magazynie. Z tego samego powodu pudełka prostokątne są chętniej wybierane przez konsumentów – łatwiej je zmieścić w domowej szafce, a także, jako bardziej wszechstronne, łatwiej je ponownie wykorzystać.

Oferta
Pojemniki prostokątne oferujemy w pojemnościach: 1 l., 2 l., 3 l., 5 l. i 10 l., co_umożliwia pakowanie całej rodziny produktów pod jedną marką. Opakowania wytwarzane są metodą wtrysku. Wszystkie wyposażone są w plomby. Realizujemy opakowania transparentne oraz kolorowe (wg palet RAL i Pantone), z czystego polipropylenu oraz z domieszką regranulatu pochodzącego z recyklingu. W obu przypadkach możliwa jest oksy-biodegradowalna receptura, z dodatkiem d2w®. Właściwości wykorzystywanych przez nas tworzyw zapewniają wysoką wytrzymałość mechaniczną i dają możliwość napełniania na ciepło, zimno, oraz poddawania zamrażaniu. Dbając o maksymalne wyróżnienie produktów na sklepowej półce, oferujemy etykietowanie pokryw oraz wykonanie zadruków na opakowaniu, metodami IML lub_suchego offsetu.

Pojemniki skrojone na miarę
Przy większych zamówieniach dopasowujemy parametry techniczne naszych pojemników, takie jak: twardość, elastyczność, łatwość zamykania pokrywy, do wymogów klienta.

Pojemniki prostokątne
  • Rzucają się w oczy na sklepowej półce, są eleganckie
  • Dają większą powierzchnię na zadruk logo (więcej miejsca na etykietę)
  • Oferują zwielokrotnienie ekspozycji marki na półce (zadruk na krótszym boku)
  • Ekonomiczniej mieszczą się na palecie i w magazynie
  • Są chętnie wybierane przez klientów